Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy system Centrala24, z którego możecie korzystać za darmo, a który umożliwia:

• odbieranie

• przechowywanie

• opisywanie faktur

w formie elektronicznej!

Każdą fakturę, którą otrzymywaliście do tej pory w formie elektronicznej (pdf lub jpg), możecie od tej pory przekierowywać na swój unikalny adres, zawierający Wasz numer NIP, np.:

 

centrala24+9512355520+jan+kowalski@centrala24.pl

lub centrala24+9512355520@centrala24.pl

 

Szczególnie Państwa stali dostawcy powinni mieć ten adres w swoim systemie

i automatycznie wysyłać każdą Waszą fakturę na ten adres.

System Centrala24 pozwoli Państwu na oszczędzenie czasu i pieniędzy. Uzyskają Państwo także możliwość pełnego podglądu do wszystkich swoich faktur. Dodatkowo, system Centrala24 mogą Państwo używać

do zarządzania płatnościami za faktury (system umożliwia oznaczanie i segregowanie faktur jako niezapłaconych i zapłaconych). System umożliwia także grupowanie faktur i związanych z nimi kosztów

według „MPK” (Miejsca Powstawania Kosztów - do zdefiniowania samodzielnie przez Państwa) lub według innych kryteriów.

Wszystkie faktury w formie elektronicznej

Faktury przesyłane przez Państwa dostawców bezpośrednio na Wasz unikalny adres mailowy (centrala24+95123515520+jan+kowalski@centrala24.pl

lub centrala24+95123515520@centrala24.pl) od razu trafiają do systemu Centrala24

Jeśli otrzymacie Państwo fakturę na swój adres poczty elektronicznej, to będziecie mogli ją łatwo „przekopiować” do systemu Centrala24.

 

Faktury otrzymywane nadal w wersji papierowej możecie Państwo sami skanować do systemu Centrala24 lub – jeśli tak będzie Wam wygodniej – możecie oddawać nam do skanowania (koszt 57 gorszy za stronę).

 

Faktury sprzedażowe możecie Państwo kopiować w formacie pdf lub jpg bezpośrednio do systemu Centrala24 lub – jeśli Państwo je drukujecie tylko w formie papierowej – możecie je skanować lub dać nam do skanowania, tak samo, jak w przypadku papierowych faktur kosztowych.

 

Tym sposobem, wszystkie Państwa faktury będą znajdować się w systemie Centrala24, dzięki czemu możecie Państwo kontrolować, czy wszystkie faktury za dany okres trafiły do księgowości, możecie na bieżąco śledzić, które faktury są już zaksięgowane oraz uzyskujecie stały i zdalny podgląd do archiwum ze wszystkimi fakturami.

@ Przekazywanie dokumentów do biura rachunkowego

Wszystkie faktury, znajdujące się w systemie Centrala24, będą widoczne przez księgową, kiedy tylko Państwo tego zechcecie.

 

Mając system Centrala24, jeśli Państwo zdecydujecie się sami skanować faktury otrzymane

w formie papierowej do tego systemu, to nie musicie przekazywać żadnych faktur do biura rachunkowego

w formie papierowej!

 Opisywanie, akceptacja i dekretacja faktur

Opisywanie faktur, ich akceptacja, a także dekretacja, jeśli znajdą się w systemie Centrala24, odbywa się tym systemie w formie elektronicznej - zero nieczytelnych, ręcznych opisów!

Dostęp do systemu

Dostęp do systemu Centrala24 z Państwa strony jest możliwy dla zdefiniowanej przez Was liczby osób. Dodatkowo, jeśli Państwo zechcą, wybrani pracownicy mogą mieć dostęp tylko do określonej części faktur – w takim przypadku faktury będą przesyłane do Państwa na indywidualne adresy mailowe systemu Centrala24,

np. dla Piotra Wiśniewskiego:

 

centrala24+95123515520+piotr+wisniewski@centrala24.pl

lub centrala24+95123515520@centrala24.pl

 

Dana osoba może widzieć wszystkie faktury w firmie, jeśli dostanie uprawnienia administratora.

Rzecz jasna, dostęp do systemu ma także Państwa księgowa

w biurze AccOUT.

Bezpieczeństwo

System Centrala24 jest dostępny przez dowolną przeglądarkę internetową, choć zalecamy Google Chrome.

 

System znajduje się na serwerze w firmie home.pl, która zapewnia system kopii zapasowych oparty

o serwery z macierzami dyskowymi o łącznej pojemności 400 TB. Jest to równoznaczne z gwarancją bezpieczeństwa danych. Wszystkie dane na serwerach home.pl zabezpieczane są kopią zapasową. Dzięki temu możemy odtworzyć skasowane lub zmodyfikowane zbiory.

 

AccOUT dostarcza program, który umożliwia dodatkową, automatyczną archiwizację danych i faktur na komputerze lub serwerze klienta (w każdym systemie operacyjnym).

 

Szyfrowanie SSL zapewnia większe bezpieczeństwo danych np. przy zbieraniu informacji, czy ich przetwarzaniu. Komunikacja między serwerem a użytkownikiem jest wtedy kodowana i praktycznie niemożliwa do złamania przez postronnego użytkownika.

 

Hosting redundantny - Maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność hostingu profesjonalnego gwarantowane zdublowaną architekturą serwerową (dwa centra danych w Polsce), podwójną kopią zapasową (w tym kopie przyrostowe oraz kopie wykonywane w czasie rzeczywistym), a także wielokrotnymi łączami do sieci 10Gbit/s gwarantującymi pełną redundancję. Wirtualizacja oparta o najnowsze innowacje z obszaru

cloud-computingu.

 

Łącza do Sieci - Serwery home.pl utrzymywane są w trzech lokalizacjach. Główne centrum danych znajduje się w największym polskim data center firmy GTS Energis, posiadającym niezależne łącza o przepustowości

10 Gbit/s do największej sieci w Polsce – TPNET (sieć Telekomunikacji Polskiej SA), 3 łącza 2.5 Gbit/sdo międzynarodowych węzłów GTS CE znajdujących się we Frankfurcie nad Menem, Pradze i Wiedniu oraz wielokrotne łącza do wielu innych polskich operatorów. Posiadamy również łącze 1 Gbit/s do WIX (Warszawski Punkt Wymiany Ruchu). Wymieniany jest ruch z takimi sieciami jak: Netia, Plus GSM, Era GSM, Futuro, ATMAN, Crowley Data Poland, ICP, Aster, UPC.

Dołącz do nas już dziś!